Przetestuj bezpłatnie program iSchool

W celu otrzymania wersji demonstracyjnej programu Itelix iSchool, prosimy o wypełnienie po­niż­sze­go for­mu­la­rza. Podanie prawidłowych danych umożliwi nam skontaktowanie się z Państwem w celu udostępnienia wersji demonstracyjnej.

Kiedy już pobiorą i zainstalują Państwo wersję demo, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który połączy się z Państwem zdalnie i zaprezentuje na żywo działanie programu, koncentrując się na kluczowych aspektach jego funkcjonowania.

Dane kontaktowe


Informacje o firmie


Dane uzupełniające o firmieJeśli pojawią się jakiekolwiek problemy czy wątpliwości przy instalacji wersji demonstracyjnej pro­gra­mu, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Masz pytania związane
z programem iSchool?
Skontaktuj się z nami:
infolinia: 22 691 95 55
helpdesk: 22 691 95 50
e-mail: info@ischool24.pl

Zachęcamy także do kontaktowania się z nami za pomocą czatu na żywo. Wystarczy kliknąć w pasek znajdujący się w prawej, dolnej części ekranu aby rozpocząć rozmowę z kon­sul­tan­tem.

Odpowiemy zarówno na pytania dotyczące wa­run­ków handlowych, jak też wyjaśnimy wąt­pli­wo­ś­ci związane z działaniem produktu.
Pamiętaj, że w każdej chwili możemy także po­łą­czyć się z Tobą zdalnie i na żywo pokazać jak dzia­ła­ją poszczególne funkcje programu. Do­ty­czy to nie tylko rozmów han­dlo­wych i pre­zen­ta­cji wersji demo, ale także wsparcia dla na­szych ak­tu­al­nych klientów.

Aby pobrać aplikację do pomocy zdalnej kliknij na poniższy przycisk i zapisz aplikację na dysk. Następnie uruchom ją i skontaktuj się z naszym konsultantem (przez telefon lub czat), który po­pro­si Cię o podanie wyświetlonego iden­ty­fi­ka­to­ra i hasła, a następnie na­wią­że połączenie.


Ta strona wykorzystuje cookies w celu obsługi czatu oraz gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu i tworzenia statystyk oglądalności.
Użytkownik ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Akceptuję